KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15328230

nr 1532 8230

Magnus Flöjte

(f. 1963), Sverige

Oljemålning, Komposition "Nödvändige gubben". Signerad. Olja på duk, 64x64 cm, yttermått inklusive ram: 66x66 cm

Magnus Flöjte, svensk konstnär född 1963.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

350 kr

måndag 3 april 2023
kl 20:10:02

30/3 20:20:58 1      300 kr
3/4 19:18:35 2      Vinnande bud

Magnus Flöjte

Läs mer om Magnus Flöjte